Program for Sandefjord - Mandag 2. mai

09:00

Plenum 1

Åpningssermoni med Erlend Kobro og Ingvill Vikingsen Skogestad

09:40

Pause

20 minutter pause. Vi oppfordrer alle til å besøke utstillere for å se hva de har å vise frem.

10:00

Plenum 2 - Kjell Evensen

Det nye vurderingsparadigmet

Les mer

10:40

Speedforedrag - Parallell 1 og 2

I denne seansen presenteres parallell-sesjonene i korte 2-minutters “Speedforedrag” for at du som deltar skal kunne velge hvilket seminar du skal gå på. 

11:00

Parallell 1a

Cappelen Damm

Rom A – (BUV)

Parallell 1b

Interactive Norway

Rom B – (BUV) 

 

Parallell 1c

Conexus – Skooler

Rom C

Parallell 1d

Online Partner

Rom D

Parallell 1e

Dragonbox

Rom E  (B)

11:30

Lunsj for gruppe 2

Alle som ikke bor på hotellet kan spise lunch fra 11:30 til 12:30

Pause for gruppe 1

De som bor på hotellet har her god tid til å besøke stands, mingle med hverandre eller ta seg en luftetur.

12:30

Lunsj for gruppe 1

Alle som bor på hotellet kan spise lunch fra 12:30 til 13:30

Parallell 2a

Aski Raski

Rom A – (BUV)

Parallell 2b

BS Undervisning 

Rom B – (BUV)

Parallell 2c

Haldor

Rom C

Parallell 2d

Fagbokforlaget

Rom D

Pause for gruppe 2

Alle som ikke bor på hotellet har her en halvtime til å besøke stands, mingle med hverandre eller ta seg en luftetur.

13:30

Speedforedrag - Parallell 3 og 4

I denne seansen presenteres parallell-sesjonene i korte 2-minutters “Speedforedrag” for at du som deltar skal kunne velge hvilket seminar du skal gå på. 

13:50

Overgang til parallell

14:00

Parallell 3a

Learnlab

Rom A – (BUV)

Parallell 3b

Gyldendal

Rom B

Parallell 3c

Aschehoug

Rom C (B)

Parallell 3d

Showbie

Rom D

Parallell 3e

Kahoot

Rom E

14:30

Overgang til Plenum 3 og skolelederseminar

14:35

Parallell 4a

Creaza 

Rom A (BVU)

Parallell 4b

Skolon – Skolelederseminar

(Varer til 15:50)

Rom B

Parallell 4c

KF

Rom C

Parallell 4d

Campus Inkrement

Rom D

Parallell 4e

Pickatale

Rom E

15:05

Overgang til Plenum 3

15:10

Plenum 3 - Anine Schevig Ludviksen

Å legge til rette for bruk av spill i undervisningen.

Les mer

15:50

Avsluttning

10 minutter oppsummering og avslutning 

19:00

Felles konferansemiddag

Felles middag for alle som har dette inkludert i billetten. 

Program for Sandefjord - Tirsdag 3. mai

09:00

Plenum 4 – Maria Hurrod

Hvordan samarbeider en norsk videregående skole med et av verdens mest anerkjente universiteter?

Les mer

09:40

Pause

20 minutter pause. Vi oppfordrer alle til å besøke utstillere for å se hva de har å vise frem.

10:00

Plenum 5 – Borghild Brekke Hauglid

Praktisk prosessledelse i skolen

Les mer

 

10:40

Speedforedrag - Parallell 5 og 6

I denne seansen presenteres parallell-sesjonene i korte 2-minutters “Speedforedrag” for at du som deltar skal kunne velge hvilket seminar du skal gå på. 

11:00

Parallell 5a

Itslearning

Rom A (BUVH)

Parallell 5b

Conexus Skooler

Rom B

 

Parallell 5c

Aftenposten Jr

Rom C

Parallell 5d

Aschehoug

Rom D (U)

Parallell 5e

Vitec MV – Intowords

Rom E

11:30

Lunsj for gruppe 1

Alle som bor på hotellet kan spise lunch fra 11:30 til 12:30

Pause for gruppe 2

De som ikke bor på hotellet har her god tid til å besøke stands, mingle med hverandre eller ta seg en luftetur.

12:30

Lunsj for gruppe 2

Alle som ikke bor på hotellet kan spise lunch fra 12:30 til 13:30

Parallell 6a

Eduplaytion

Rom A (B)

Parallell 6b

TV 2 Skole – Elevkanalen

Rom B

Parallell 6c

Microsoft

Rom C

Parallell 6d

Lingit

Rom D

Pause for gruppe 1

Alle som bor på hotellet har her en halvtime til å besøke stands, mingle med hverandre eller ta seg en luftetur.

13:30

Speedforedrag - Parallell 7 og 8

I denne seansen presenteres parallell-sesjonene i korte 2-minutters “Speedforedrag” for at du som deltar skal kunne velge hvilket seminar du skal gå på. 

13:50

Overgang til parallell

14:00

Parallell 7a

Creaza 

Rom A (BUV)

Parallell 7b

Cappelen Damm

Rom B

Parallell 7c

Campus Inkrement

Rom C

Parallell 7d

KF

Rom D

Parallell 7e

Aski Raski

Rom E (B)

14:30

Overgang til Plenum 3 og skolelederseminar

14:35

Parallell 8a

Kikora

Rom A

Parallell 8b

Learnlab

Rom B (BUV)

Parallell 8c

Brettboka

Rom C

Parallell 8d

Magisk Kunnskap 

Rom D (V (U))

Parallell 8e

Poplar

Rom E

15:05

Overgang til Plenum 3

15:10

Plenum 6 – Stine Brynildsen

Å utvikle profesjonsfaglig digital kompetanse – i fellesskap!

Les mer

15:50

Avsluttning

10 minutter oppsummering og avslutning – Premieutdeling og vel hjem!